אספני חלומות הילדות

אספני חלומות הילדות

בית המכירות אספני חלומות הילדות נולד מתוך אהבה גדולה למשחקי הילדות וזכרונות מתוקים ,בית המכירות ימכור צעצועים של פעם ומהשנים האחרונות, בדגש על פריטי אספנות מיוחדים מהעולם אבל לא רק צעצועים גם המון ישראלינה במיטבה תימכר כגון גלויות, בולים, וניירת , בקיצור שווה לכם לעקוב אחרי המכירות שלנו בהמשך בברכה ויטל אלבוחר

King David Auctions

קינג דוד מכירות פומביות

בית המכירות King David Auctions הוקם בשנת 2018 בירושלים.
אנו מתמחים בפריטים נדירים מתולדות העם היהודי בארץ ובתפוצות: שטרות ומטבעות, מסמכים, ספרים, תצלומים וחפצים הנוגעים לאישים חשובים, רבנים גדולים ומאורעות היסטוריים מתולדות האומה.
אנו מציעים למכירה את הפריטים היוקרתיים והאיכותיים ביותר, ומשקיעים בהם במחקר מקצועי ואמין על ידי צוות מומחים מהשורה הראשונה.
הקטלוגים שלנו מופצים בארץ ובעולם.צור קשר עם בית המכירותטלפון כתובת מייל 02-99-000-08 office1.kda@gmail.com

סיגלרי – גלריה לוינטג' שימושי

סיגלרי - גלריה לוינטג' שימושי

גלריה 'סיגלרי' שוכנת בבית ישן במושבה ראש פינה, ומציגה אוספים של פריטי וינטג' שימושי מחיי היומיום של הדורות הקודמים. כל הפריטים בגלריה (פרט לחתול, וגם זה פתוח למשא ומתן ..) מוצעים למכירה, והיא פועלת 7 ימים בשבוע.

GREIF – Miniature Model Museum

מוזיאון דגמים

מדובר במוזאון שמציג דגמים מוקטנים של כלי תחבורה, כלי נשק וכדומה, ודרכם מלמד על היסטוריה של הטכנולוגיה, היסטוריה צבאית והיסטוריה בכלל. ויש שם גם אוסף נדיר של ספרים ומגזינים בנושאים אלה. המקום מנוהל על ידי דרור דורון, שניהל בעבר את מוזאון ההעפלה וחיל הים